FİSKOBİRLİK MUSKA & HİNDİSTAN CEVİZLİ KÖME PESTİL 1KG

Stok Durumu:
87
Ürün Kodu:
2845078
70,00TL
Vergiler Hariç: 64,81TL
Yorum Yapılmamış Yorum Yap

Pestil; Dut, bal, süt, şeker ve un karışımının (yumuşak pelte) haline getirildikten sonra bezlere serilip kurutulmasıyla elde edilen besin değeri yüksek bir gıda maddesidir.

Biz ise pestili; Bal ve Giresun Fındığı ile daha da zenginleştirerek vazgeçemeyeceğiniz bir lezzet haline dönüştürüyoruz.

Pestil Tatlısının Faydaları:

  • Birbirinden farklı pek çok mineral ile vitamin içermesi ve ayrıca biyolojik değeri yüksek proteinlere de sahip olması nedeniyle bağışıklık sisteminin güçlendirilmesinde çok önemli ve faydalı bir üründür.
  • Özellikle içerdiği kansere karşı etkisi kanıtlanmış selenyum minerali sayesinde her tür kansere karşı koruyucu etkisi bulunan bu doğal ürünün koruyucu yönü de yüksektir.
  • İçerdiği birbirinden önemli besin kaynakları sayesinde kalp, sinir ve kas hücrelerini etkili bir şekilde çalıştırır. Kalp damar hastalıkları ile kansızlığın da çaresi bu doğal üründedir.
  • İnsan vücudu için çok gerekli olan çinko, kalsiyum, fosfor ve potasyum açısından tam bir kaynaktır.
  • Vücudun hücre ve dokularının yenilenmesinde önemli bir yeri olan A, B, D, E ve K grubu vitaminlere sahip olmasının yanında vücuttaki su dengesinin korunmasına da faydası vardır.


PAKET İÇERİĞİ;

500g SADE FINDIK EZMELİ MUSKA KÖME PESTİL

500g HİNDİSTAN CEVİZLİ FINDIK EZMELİ KÖME PESTİL

EFSANE LEZZET FİSKOBİRLİK KALİTESİYLE


Yorumlar (0)

Yorum Yap