Mobil Menü
Sepetim
GÜVENLİ ÖDEME & HIZLI KARGO 300 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! DİREKT FABRİKADAN GÖNDERİM
GÜVENLİ ÖDEME & HIZLI KARGO 300 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! DİREKT FABRİKADAN GÖNDERİM
GÜVENLİ ÖDEME & HIZLI KARGO 300 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! DİREKT FABRİKADAN GÖNDERİM
GÜVENLİ ÖDEME & HIZLI KARGO 300 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! DİREKT FABRİKADAN GÖNDERİM

Gizlilik & İade Şartları

Findikciyiz.com teknik altyapısı en son teknolojiyi kullanan dünyanın en iyi servis sağlayıcıları tarafından sağlanmaktadır. Sitemiz Sanal Pos Ortak Ödeme Sayfası kullanmakta ve kart bilgileriniz direkt olarak bankanın web sitesine girilmektedir. Girdiğiniz kredi kartı bilgileriniz hiç bir çalışanımız tarafından görülememekte ve Sanal Pos sayesinde ilgili Banka tarafında işlemleriniz gerçekleşmektedir. 3d Secure uygulaması ile cep telefonunuza gelen onay kodu ile  alışverişiniz tamamlanmaktadır. Günümüzde  geçerli sistemler içinde en güvenli uygulama olarak görülmektedir.

Kişisel Bilgilerim Güvende mi?

Sitemize üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler, 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır. Sitemiz iletişim formlarından girmiş olduğunuz tüm bilgiler, 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır. Sitemiz bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçim değiştirilebilmektedir. Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

İade Şartları

Siparişinizi, teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde kullanmadığınız ve ürün ya da ambalajını (satılabilirliğini) bozmadığınız sürece iade edebilirsiniz.

7 gün içerisinde gure@fiskobirlikefit.com adresine sipariş numaranız ve ilgili ürün kodu ile birlikte iade sebebinizi belirten bir e-posta gönderebilir, ya da 0 454 215 04 09 - 0 454 215 04 10 numaralı telefondan bu isteğinizi iletebilir yada site üzerinden hesabım sayfasından ürün iadesi yapabilirsiniz. Bu noktada sizden ricamız, ürünü mümkün olduğunca sağlam ve hasara uğramayacak bir şekilde paketlemenizdir. Ürününüzün bize ulaşmasına müteakip, yetkililerimizce yapılacak incelemelerin ardından kullanım hatası gibi nedenlerden kaynaklanan kesin bir aksaklık tespit edilmediği takdirde, tercih etmiş olduğunuz ödeme şekline göre ürün bedeli bankanıza iade edilecektir. 

İadelerde ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücretleri alıcı (iade eden) tarafından ödenecektir

Teslim alındıktan sonraki 7 gün içerisinde bilgi verilmeyen ya da satılabilirliği bozulan ürünler, FİSKOBİRLİK EFİT A.Ş. tarafından iade alınamayacaktır. 

İade edilen ürün, öncelikle FİSKOBİRLİK EFİT A.Ş bünyesindeki servis tarafından incelenecektir ve tüm koşullara uygun olduğu tespit edildiğinde, 3 ila 7 iş günü içersinde uygulamaya girecek iade işlem süresi başlatılacaktır.

Kurumsal alımlarla ilgili not: İade edeceğiniz ürünün faturası şirket adına düzenlenmiş ise, iadenizi, şirketinizin kargo ücretini dâhil etmeden(ürün birim fiyatı + KDV) keseceği iade faturası ile göndermeniz gerekmektedir.

İade talepleriniz yalnız FİSKOBİRLİK EFİT A.Ş merkezinden karşılanabilmektedir, bu yöndeki isteklerinizi lütfen gure@fiskobirlikefit.com adresine veya 0 454 215 04 09 - 0 454 215 04 10 Dahili 179  numaralı telefona veya Whatsapp üzerinden 0 535 338 77 68 destek hattına bildiriniz.

WhatsApp
05353387768