Kargo & Sipariş

Kargo Ücreti Ne Kadar?

Kargo ücreti sipariş toplamı 100 TL 'yi geçmeyen  siparişlerinizde tüm Türkiye ' ye sabit 10,00 TL. Sipariş toplamı 100 TL ve üzeri olan siparişlerinizde ise kargo ücretsizdir.

Kapıda Ödeme Hizmeti

Kapıda ödeme hizmeti ücretli olup hizmet bedeli 10TL'dir. 

 Siparişimde Değişiklik Yapabilir Miyim?

Siparişinize ait kampanya süresinin sona ermiş olması durumunda maalesef siparişlerde değişiklik ve iptal yapılamamaktadır. Değişiklik talebinizi iletmek için bilgi@findikciyiz.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Sipariş Verirken Hata Mesajı Alıyorum Ne Yapabilirim?

Sorununuzu iletisim@fiskobirlikefit.com adresine mail atarak iletebilirsiniz.

Siparişim Ne Zaman Teslim Edilir?

Saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişleriniz, banka havale onayı veya kredi kartı ödeme onayı alındıktan sonra aynı gün içerisinde kargoya teslim edilir (Mücbir sebepler dışında). Saat 16:00 sonra verilen siparişler ertesi iş gününde kargolanacaktır. Teslimat adresinin Giresun'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-4 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Hafta sonu kargo gönderimi yapılmamaktadır. 

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından findikciyiz.com garantisi ile size teslim edilecektir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslimatı yapan kargo görevlisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar veya eksiklik varsa kuryemize iade ederek veya kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

Siparişimin teslimat adresini değiştirebilir miyim?

Siparişinizin statüsünü kontrol etmek için ana sayfanızda yer alan "Hesabım" sekmesinden ilgili siparişi kontrol ediniz. Eğer siparişiniz "Hazırlanıyor" statüsünde ise teslimat adresinizi değiştirilemez.

Siparişimin alıcı kişisini değiştirebilir miyim?

Siparişinizin statüsünü kontrol etmek için ana sayfanızda yer alan "Hesabım" sekmesinden ilgili siparişi kontrol ediniz. Eğer siparişiniz "Hazırlanıyor" statüsünde ise alıcı kişi bilgisini değiştirilemez.

Resmi tatil günlerinde teslimat yapılıyor mu?

Resmi tatil günlerinde anlaşmalı Kargo Şirketimiz teslimat yapmamaktadır.

Siparişim ben adresimde yokken gelmiş ne olacak şimdi?

Kargo firması belirtmiş olduğunuz adrese siparişinizi teslim eder. Adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz findikciyiz.com' a geri iade edilir.